Transformace novou cestou aneb, jak změnit přístup k životu

29. 09. 2020
Osobní rozvoj Zdraví

Změna životního stylu a transformace

Určitě máš zavedený svůj vlastní životní styl. Jedná se o systém činností, vztahů, projevů nebo zvyků. Patří do něj také každodenní rituály, způsob realizace plánů a činností nebo chování. Životní styl každého člověka je jiný a z velké části ho charakterizuje.

Abys změnil svůj styl života k lepšímu, je nutné ho na zdravý životní styl. Budeš pozitivnější, méně unavený a celkově budeš v lepší kondici.

Životní styl totiž ovlivňuje naše fyzické i psychické zdraví. Hlavní zásady zdravého životního stylu jsou všeobecně dobře známé, často ale velmi opomíjené:

  • 30 minut fyzické aktivity denně (procházka se počítá)
  • Pestrá a vyvážená strava (dostatek zeleniny a ovoce)
  • Omezení soli a cukru
  • Pravidelný odpočinek
  • Vyhnutí se kouření a alkoholu
  • Kvalitní spánek
  • Vyhýbání se negativního stresu
  • Meditace

Pokud si s nějakým bodem nevíš rady a chceš poradit, neváhej se na mě obrátit na 20 minutách online koučinku zdarma.

[:cs]Transformace vědomí a radost[:]

Transformace vědomí

Jedná se o postupnou přeměnu vzorců tvého chování, postojů, přesvědčení a limitů tak, aby byli v souladu s vesmírem a ty ses cítil šťastnější. Cílem je dosáhnout harmonie a klidu.

Je to především práce na sobě, nebudeš mít šťastnější život a transformace mysli se ti nepodaří, pokud na sobě nebudeš pracovat. Práci za tebe nikdo neodvede.

Hranice vědomí je hranicí svobodné vůle. Nestačí se tedy pouze snažit, musíš to skutečně chtít. Transformace vědomí ti pak posune tvé hranice, kdy se budeš moci vědomě a svobodně rozhodnout a budeš u toho mít pocit volnosti a štěstí.

[:cs]Transformace vědomí Transformace vědomí[:]

Transformace lidstva

Pokud změníš vlastní přístup k životu, pozitivně to ovlivní i vše kolem tebe. Tvé vztahy, práci, rodinu nebo partnera. Všichni se budou cítit klidnější a šťastnější. Pokud tyto změny ve svém okolí pozoruješ, pogratuluj si, povedlo se ti transformovat svou mysl a posunout tak kvalitu celého lidstva o stupínek výš.

O autorovi
Autor foto
Miroslav Hofmann

Creator, Inovátor, Podnikatel, Cestovatel, Tvůrce, Lídr, Rebel, Inspirující, Dárce, Bojovník, Svobodomyslný, Motivátor, Učitel, Bohatý, Gurmán, Badatel, Týmový hráč, Otec, Manžel, Investor.

Více o autorovi
Mohlo by Vás zajímat
Jak si zvýšit sebevědomí v práci i mimo ni

Jak si zvýšit sebevědomí v práci i mimo ni

20. 07. 2020

Úspěšní lidé často vyzařují sebevědomím a věří nejen sami sobě, ale i tomu, co dělají. V tomto článku se dozvíš, co je to sebevědomí, jak si zvýšit sebevědomí a jak ho mít v začátku podnikání.

Existuje dokonalá láska? Základem partnerského vztahu je tolerance

Existuje dokonalá láska? Základem partnerského vztahu je tolerance

25. 05. 2020

Říká se, že láska hory přenáší. Bez tolerance to ale nejde. Dozvíš se, jestli existuje dokonalá láska.

Osho meditace – Kroky dynamické meditace

Osho meditace – Kroky dynamické meditace

28. 05. 2020

Osho dynamická meditace je způsob, díky kterému dosáhneš velkého uvolnění a pozitivní energie. Zkušenosti z Indie a možnost zkrácené verze...