Transformace novou cestou aneb, jak změnit přístup k životu

29. 09. 2020
Osobní rozvoj Zdraví

Změna životního stylu a transformace

Určitě máš zavedený svůj vlastní životní styl. Jedná se o systém činností, vztahů, projevů nebo zvyků. Patří do něj také každodenní rituály, způsob realizace plánů a činností nebo chování. Životní styl každého člověka je jiný a z velké části ho charakterizuje.

Abys změnil svůj styl života k lepšímu, je nutné ho na zdravý životní styl. Budeš pozitivnější, méně unavený a celkově budeš v lepší kondici.

Životní styl totiž ovlivňuje naše fyzické i psychické zdraví. Hlavní zásady zdravého životního stylu jsou všeobecně dobře známé, často ale velmi opomíjené:

  • 30 minut fyzické aktivity denně (procházka se počítá)
  • Pestrá a vyvážená strava (dostatek zeleniny a ovoce)
  • Omezení soli a cukru
  • Pravidelný odpočinek
  • Vyhnutí se kouření a alkoholu
  • Kvalitní spánek
  • Vyhýbání se negativního stresu
  • Meditace

Pokud si s nějakým bodem nevíš rady a chceš poradit, neváhej se na mě obrátit na 20 minutách online koučinku zdarma.

[:cs]Transformace vědomí a radost[:]

Transformace vědomí

Jedná se o postupnou přeměnu vzorců tvého chování, postojů, přesvědčení a limitů tak, aby byli v souladu s vesmírem a ty ses cítil šťastnější. Cílem je dosáhnout harmonie a klidu.

Je to především práce na sobě, nebudeš mít šťastnější život a transformace mysli se ti nepodaří, pokud na sobě nebudeš pracovat. Práci za tebe nikdo neodvede.

Hranice vědomí je hranicí svobodné vůle. Nestačí se tedy pouze snažit, musíš to skutečně chtít. Transformace vědomí ti pak posune tvé hranice, kdy se budeš moci vědomě a svobodně rozhodnout a budeš u toho mít pocit volnosti a štěstí.

[:cs]Transformace vědomí Transformace vědomí[:]

Transformace lidstva

Pokud změníš vlastní přístup k životu, pozitivně to ovlivní i vše kolem tebe. Tvé vztahy, práci, rodinu nebo partnera. Všichni se budou cítit klidnější a šťastnější. Pokud tyto změny ve svém okolí pozoruješ, pogratuluj si, povedlo se ti transformovat svou mysl a posunout tak kvalitu celého lidstva o stupínek výš.

O autorovi
Autor foto
Miroslav Hofmann

Creator, Inovátor, Podnikatel, Cestovatel, Tvůrce, Lídr, Rebel, Inspirující, Dárce, Bojovník, Svobodomyslný, Motivátor, Učitel, Bohatý, Gurmán, Badatel, Týmový hráč, Otec, Manžel, Investor.

Více o autorovi
Mohlo by Vás zajímat
Chronická únava může mít destruktivní dopady na kvalitu života

Chronická únava může mít destruktivní dopady na kvalitu života

10. 12. 2020

Chronická únava, bolesti hlavy nebo špatné soustředění. Dopady neřešené chronické únavy na kvalitu života mohou být obrovské.

Dobrý spánek je důležitý pro tělo i mysl

Dobrý spánek je důležitý pro tělo i mysl

01. 09. 2020

Pokud si dopřáváš kvalitní hluboký spánek, tvé buňky se regenerují rychleji a zpomaluje se i proces stárnutí. Proto je dobrý spánek důležitý pro tělo i mysl.

Častá únava brzdí osobní rozvoj. Jak se s ní vypořádat?

Častá únava brzdí osobní rozvoj. Jak se s ní vypořádat?

27. 11. 2020

Do ničeho se ti nechce, chybí ti energie a často ztrácíš chuť cokoli dělat – to je častá únava. Dozvíš se, jak se s ní vypořádat.